Loading…

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë

  • 05/08/2022 | 15:00

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Podujevë-Prishtinë.


Klankosova.tv ka siguruar pamje nga aksidenti ku janë përfshirë dy vetura, njëra prej tyre me targa të huaja.

Në vendngjarje shihet edhe një autoambulancë.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë ndonjë detaj rreth këtij rasti edhe pse gazeta ka dërguar pyetje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë