Loading…

Aksident i tmerrshëm në Mitrovicë, skuteri përplaset me veturën (Video)

  • 05/04/2017 | 11:07

Aksident i tmerrshëm në Mitrovicë, skuteri përplaset me veturën (Video)

Në magjistralen Adriatiku në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku.


Ngjarja ka ndodhur në mbrëmjen e së martës, ku një ngasës skuteri si pasojë e pakujdesisë në trafik, është përplasur në mes të rrugës me makinën e tipit Passat, njofton Klan Kosova.

Mësohet se ngasësi kishte pësuar lëndime trupore ku dhe ishte dërguar për trajtim mjekësor.

Gjendja e tij raportohet se është jasht rrezikut për jetë.

Videoja e cila është dërguar në adresë të Klan Kosovës, tregon më së miri momentin e aksidentit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë