Loading…

Aksident komunikacioni në Prizren, një i vdekur

  • 19/03/2017 | 16:10

Aksident komunikacioni në Prizren, një i vdekur

Policia e Kosovës ka raportuar se dje viktima mashkull K-Boshnjak ka ndërruar jetë në QKUK-Prishtinë, ku ishte në tretman mjekësor për shkak të lëndimeve të marra në aksidentin e komunikacionit që ka ndodhur me 11.03.2017, në Prizren, saktësisht në fshatin Vlashnje.


Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion, njofton Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë