Loading…

LAJMI I FUNDIT: Aksident në autostradën Prishtinë-Shkup, vdesin tre persona

  • 26/03/2020 | 20:13

LAJMI I FUNDIT: Aksident në autostradën Prishtinë-Shkup, vdesin tre persona

Foto arkiv

Tre persona kanë vdekur sot gjatë një aksidenti që ka ndodhur në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të fshatit Babush, shkruan Gazeta Metro.


Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19.00, në mes të 3 veturave në Autostradën Prishtinë – Shkup, në afërsi të Babushit.

Si pasoj e aksidentit ekipet mjekësore kanë konstatuar vdekjen e tre personave. Njësitë Policore dhe institucionet tjera janë ende në vendngjarje duke u marrë me rastin.

Pas pak detajet e plota. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë