Loading…

Aksident me fatalitet në Istog

  • 14/07/2017 | 14:20

Aksident me fatalitet në Istog

Në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Istog, dje kishte ndodhur një aksident trafiku, njofton Policia e Kosovës.


Pas aksidenti, se viktima femër k-shqiptare e cila ishte në trajtim mjekësor në QKUK-Prishtinë, si pasojë e lëndimeve të marra, ka ndërruar jetë, transmeton gazetametro.net

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë