Loading…

Aksident me tre të lënduar në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

  • 11/02/2019 | 17:22

Aksident me tre të lënduar në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, transmeton Gazeta Metro


Lajmin për aksident e ka konfirmuar Avni Zahiti, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës

Ai ka thënë se dyshohet se tre persona kanë pësuar lëndime si pasojë e përfshirjes në aksident

‘Tri vetura kanë qenë të përfshira në aksident, dhe dyshohet se tre persona kanë pësuar lëndime. Për detaje tjera njoftoheni me kohë’, ka thënë Zahiti.

Lidhur me shkaqet e aksidentit dhe gjendjen e të lënduarve ende nuk janë dhënë informacione më të detajuara./gazetametro.net

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë