Loading…

Aksident mes dy veturave te Mensa e Studentëve

  • 07/12/2023 | 08:54

Aksident mes dy veturave te Mensa e Studentëve

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në udhëkryqin tek Mensa e Studentëve në Prishtinë.


Në këtë aksident siç shihet nga fotografitë që ka siguruar Telegrafi, janë përfshirë dy vetura.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërkaq nuk dihet nëse ka pasur të lënduar.

Nga fotografitë shihet se aksidenti nuk ka qenë i rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë