Loading…

Aksident në autostradën Prishtinë-Prizren, një i vdekur

  • 30/05/2017 | 23:15

Aksident në autostradën Prishtinë-Prizren, një i vdekur

Gjatë mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet në autostradën Prishtinë-Prizren.


Zëdhënësi i Policisë rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha ka konfirmuar lajmin për Koha.net me ç’rast ka thënë se një person ka mbetur i vdekur.

Ai ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë e tipit BMW, me ç’rast shoferi i këtij të fundit ka ndërruar jetë.

“Aksidenti ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Prizren. Në aksident janë përfshirë një kamion dhe një veturë e tipit BMW. Shoferi i veturës BMW, është ai që ka ndërruar jetë”, ka thënë Berisha.

Ai ka bërë të ditur se në aksident ka edhe disa persona tjerë të lënduar të cilët tani janë duke u trajtuar në spital.

Nuk është bërë i ditur identiteti i personit që ka ndërruar jetë, por Koha.net do ju njoftoj në vazhdim për detaje tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë