Loading…
Aksident në Drenas, besohet që ka të lënduar |FOTO
  • 10/08/2018 | 16:34

Aksident në Drenas, besohet që ka të lënduar |FOTO

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Drenas, përkatësisht në udhëkryqin e lagjes “Drenasi lll”.


Sipas një lexuesi të Indeksonline në këtë aksident janë të përfshira dy automjete, shkruan Indeksonline

Besohet se disa persona kanë pësuar lëndime trupore, por me gjasë nuk janë edhe shumë serioze.

Ndërkaq, aksidenti ka shkaktuar edhe dëme të konsiderueshme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe policia e Kosovës, të cilët po merren me rastin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë