Loading…

Aksident në Ferizaj, një i vdekur

  • 18/04/2017 | 23:09

Aksident në Ferizaj, një i vdekur

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodh në rrugën “Driton Islami” në Ferizaj.


Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë në këtë rajon, Agim Gashi.

“Një aksident ka ndodh dhe si pasojë një person ka ndërruar jetë, sipas mjekut kujdestar që ka dalë në vendin e ngjarjes”.

“Akoma nuk dihen shkaqet, pasi janë duke u bërë hetime”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë