Loading…

Aksident në Ferizaj, një i vdekur

  • 25/12/2016 | 13:36

Aksident në Ferizaj, një i vdekur

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në orën 03:00 të mëngjesit, në Ferizaj, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet.


Shoferi (mashkull K-Shqiptar), duke lëvizur me veturën me targa vendore, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës është rrokullisur, shkruan gazetametro.net

“Si pasojë e aksidentit ngasësi ka pësuar lëndime të rënda trupore i njëjti ka ndërruar jetë në QKUK-Prishtinë”, bën me dije Policia.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]ametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë