Loading…

Aksident në Fushë Kosovë, përfshihet edhe Policia (Foto)

  • 19/03/2017 | 18:02

Aksident në Fushë Kosovë, përfshihet edhe Policia (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa çasteve në magjistralen Prishtinë- Fushë Kosovë. Aty, përveç që janë përplasur veturat, pak çaste më vonë, kanë pësuar mjaft keq edhe Policia e Kosovës.


Aksidenti raportohet se ka ndodhur si pasojë e mos funksionimit të semaforëve dhe si pasojë e pa kujdesisë së ngasësve prezent në trafik, njofton Klan Kosova.

foto1

Aty një veturë e tipit Golf u përplas me një të tipit BMW, por pas kësaj ka pasuar dhe një aksident tjetër.

Ata që pësuan aksident janë Policia e Kosovës, të cilët arritën për procedurat e mëtejme të aksidentit të parë.

Siç shihen në fotografi, policia arritën aksidentin e parë që ndodhi, por u aksidentuan vet pikërisht në vendin e ngjarjes ku dhe ishin ftuar.

foto2

foto3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë