Loading…
Aksident në Istog, fajtori ikë nga vendi i ngjarjes |FOTO
  • 23/10/2018 | 21:21

Aksident në Istog, fajtori ikë nga vendi i ngjarjes |FOTO

Rreth orës 18:30 ka ndodhur një aksident trafiku në aksin rrugor Gurrakoc-Pejë.


Burime të Indekosnline nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se një person është lënduar.

Njëra nga makinat e aksidentuara, mësohet të ketë qenë e tipit ” Golf 2″.

Ndërkohë që menjëhere në vendin e ngjarjes ka arritur ekipi i ndihmës së shpejtë, ku edhe e kanë derguar të lënduarin për në emergjencën e Istogut , ndërsa shkaktari i aksidentit ka ikur nga vendi i ngjarjës.

Më të fundit
...
  • 22/03/2019 | 23:46
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë