Loading…

Aksident në Llapushink, lëndohen dy persona

  • 11/11/2021 | 16:54

Aksident në Llapushink, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku mes një veture e një kamioni ka ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë – Pejë ku dy persona kanë mbetur të lënduar.


Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha.

“Ka ndodhur një aksident trafiku rreth orës 10:45 në rrugën Prishtinë – Pejë, aksident i shkaktuar mes një veture e kamioni në fshatin Llapushnik. Dy persona janë lënduar ku pas trajtimit mjekësor janë liruar. Njësitet kompetente janë marrë me këtë rast”, është shprehur Hoxha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë