Loading…

Aksident në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë, ka të lënduar

  • 25/10/2021 | 08:38

Aksident në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Fushë-Kosovë.


Si pasojë e këtij aksidenti ka edhe persona të lënduar.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa në fotografitë nga vendi i ngjarjes shihet se disa nga të përfshirët në këtë aksident kanë përfunduar jashtë veturës shkaku i goditjeve të marra në aksident.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur ekipet emergjente, të cilat po merren me rastin.

Duhet përkujtuar që gjatë këtyre ditëve është paralajmëruar të ketë mjegull dhe ngrica në mëngjes, gjë që mund të ndikojë edhe më tepër në aksidentet e trafikut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë