Loading…

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, dy të lënduar

  • 19/06/2019 | 14:12

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, dy të lënduar

Dy të lënduar është epilogu i një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës 12:10 në magjistralen Mitrovicë- Prishtinë, përkatësisht afër IP Petrol, në dalje të Vushtrrisë, transmeton Gazeta Metro.


Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti. Sipas tij, deri tani një person ka kërkuar ndihmë mjekësore. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë