Loading…

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, gjashtë të lënduar

  • 19/01/2017 | 18:59

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, gjashtë të lënduar

Sot në orën 17:20, ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht në fshatin Nadakovcë.


Kështu bëri të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Ai ka thënë se në aksident ishin të përfshira dy vetura civile.

“Të lënduarit, pas dhënies së ndihmës së parë në QKMF Vushtrri, janë dërguar në QKUK, në Prishtinë”, ka thënë Zahiti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë