Loading…
Aksident në magjistralen Prishtinë- Podujevë: 3 persona dërgohen në spital
  • 23/04/2019 | 09:31

Aksident në magjistralen Prishtinë- Podujevë: 3 persona dërgohen në spital

Një tjetër aksident ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Podujevë ku kanë mbetur të lënduar 3 persona, transmeton Gazeta Metro.


Aksident ka ndodhur rreth orës 07:00, kuu janë përfshirë dy vetura të tipit ‘Audi’ dhe ‘Golf’ njofton Policia.

3 persona kanë marrë lëndime trupore, ku pas aksidentit janë dërguar për tretman mjekësor në spital.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe tani po merret me rastin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë