Loading…

Aksident në mes dy kamionëve te rrethi i Çagllavicës

  • 31/12/2021 | 10:46

Aksident në mes dy kamionëve te rrethi i Çagllavicës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në dalje të Prishtinës, konkretisht te rrethi i Çagllavicës, transmeton Gazeta Metro. 


Aksidenti ka ndodhur në mes të dy kamionëve.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Metro ka kontaktuar Policinë dhe pas pak pritet të japin informacione shtesë rreth rastit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë