Loading…

Aksident në mes tri veturave në Prishtinë

  • 05/07/2022 | 16:58

Aksident në mes tri veturave në Prishtinë

Një aksident në mes tri veturave ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Agim Ramadani”, në Prishtinë.


Sipas dëshmitarëve, nuk ka të lënduar rënd.

Ndërkohë janë shkaktuar dëme materiale.

Gjithashtu, janë shkaktuar edhe kolona të gjata të automjeteve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë