Loading…

Aksident në Pejë: 3 të lënduar

  • 12/11/2019 | 23:23

Aksident në Pejë: 3 të lënduar

Tre persona kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti që ka nodhur këtë mbrëmje në Pejë, shkruan Gazeta Metro.


Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:17. Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, e ka konfirmuar rastin.

Ibraj ka thënë se vetura ka dalë nga kontrolli dhe ka hyrë në një objekt. Sipas tij, tre persona janë dërguar për tretman mjekësor, si dhe ka thënë se policia po merret me rastin/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë