Loading…

Aksident në Pejë: Vetura godet motoçiklistin

  • 01/11/2019 | 14:25

Aksident në Pejë: Vetura godet motoçiklistin

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në qytetin e Pejës, ku janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë, shkruan Gazeta Metro.


Një lexues i Metros ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes, dhe sipas raportimeve motoçiklisti ka pësuar lëndime dhe është dërguar në spital, ndërsa policia po merret me rastin.

Metro do t’ju mbajë të informuar…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë