Loading…

Aksident në Prishtinë: Vetura kalon anësoret e rrugës

  • 21/08/2019 | 23:52

Aksident në Prishtinë: Vetura kalon anësoret e rrugës

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, përkatësisht afër rrugës së ‘Marigona Residenc’, shkruan Gazeta Metro.


Në pamjet e siguruara nga Metro, shihet që vetura ka hipur mbi anësoret e rrugës, ndërsa nuk dihet për persona të lënduar.

Policia dhe Emërgjenca janë në vendin e ngjarjes.

Gazeta Metro, do t’ju mbajë të informuar….

 

 

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë