Loading…

Aksident në Prishtinë: Vetura përplaset me autobusin

  • 05/11/2019 | 10:16

Aksident në Prishtinë: Vetura përplaset me autobusin

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë, ku një veturë është përplasur me autobusin, shkruan Gazeta Metro.


Aksidenti ka ndodhur para pak minutash në rrugën ‘Ilir Konushevci’ në vendin e njohur ‘Te Plepat’ në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirësh një autobus dhe një veture, si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar kolona të gjata trafiku.

Policia dhe ndihma e shpejt ka dalur në vendin e ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë