Loading…

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë: Përfshihet një autobus

  • 03/11/2019 | 15:45

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë: Përfshihet një autobus

Një aksident rrugor ka ndodhur pak më parë në rrugën Prishtinë-Pejë, ku ka qenë i përfshirë një autobus, shkruan Gazeta Metro.


Autobusi i cili po udhëtonte nga Prishtina për në Istog, është aksidentuar në dalje të kreqytetit, përkatësisht tek ‘Tregu i Veturave’.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar nga ky rast, ndërsa siç shihet në pamje autobusi ka pësuar disa dëme materiale.

Metro do t’iu mbajë të informuar lidhur me zhvillimet rreth këtij rasti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë