Loading…

Aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë: Lëndohen dy persona

  • 23/04/2019 | 18:23

Aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë: Lëndohen dy persona

Një aksident ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën Prishtinë – Podujevë, si pasojë e të cilit kanë mbetur të lënduar dy persona, transmeton Gazeta Metro.


Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 15:40 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë – Podujevë. Dy automjete kanë qenë të përfshira. Si pasojë e aksidentit dy persona janë lënduar”, tha Ahmeti.

Gjithashtu, Ahmeti tha se me rastin po merret njesiti i trafikut./gazetametro.net

FOTO:Kallxo.com

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë