Loading…

Aksident në Shtime në mes të tri makinave, dy të lënduar

  • 14/03/2017 | 17:00

Aksident në Shtime në mes të tri makinave, dy të lënduar

Policia e Kosovës ka raporuar për një aksident të ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shtime në mes tri automjeteve.


Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy viktima meshkuj K/Shqiptarë, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin, njofton Policia e Kosovës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë