Loading…

Aksident tjetër në rrugën ‘Xheladin Hana’: Biçiklisti goditet nga vetura, ambulanca arrin në vendin e ngjarjes

  • 09/07/2020 | 21:54

Aksident tjetër në rrugën ‘Xheladin Hana’: Biçiklisti goditet nga vetura, ambulanca arrin në vendin e ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Xheladin Hana, para pak minutash në Prishtinë, derisa një biçiklist është goditur nga një veturë, shkruan Gazeta Metro. 


Para pak minutash një person me biçikletë është goditur nga një veturë në Prishtinë, tek Bregu i Diellit, në pjesën që quhet banesat e bardha.

Personi në fjalë ka marrë lëndime të rënda dhe në vendin e ngjarjes ka arritur ambulanca me njësitin policor.

Metro ka tentuar të marrë detaje nga Policia e Kosovës, por që nuk ka rënë në kontakt.

Ndryshe gjatë ditës së sotme kanë ndodhur dy aksidente në të njëjtën rrugë.

Më poshtë keni pamje të aksidentit. /gazetametro.net 

Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura godet një motoçikletë: Policia jep detaje

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë