Loading…

Aksident trafiku në Podujevë, lëndohen disa persona

  • 05/10/2021 | 11:50

Aksident trafiku në Podujevë, lëndohen disa persona

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Gllamnik të Podujevës.


Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar disa persona, si dhe pati dëme të konsiderueshme material në dy veturat e përfshirë në këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes veçse kanë arritur edhe ekipet emergjente, ndërsa zyrtarët e trafikut nga Policia e Kosovës tashmë po merren me rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë