Loading…

Aksident tragjik: Katër persona vdesin në magjistralen Ferizaj-Shtime

  • 06/06/2021 | 17:11

Aksident tragjik: Katër persona vdesin në magjistralen Ferizaj-Shtime

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Shtime, në fshatin Koshare, ku kanë mbetur të vdekur 4 persona, shkruan Gazeta Metro.


Përveç 4 viktimave ka mbetur e lënduar edhe një grua që është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vendngjarje kanë dalur njësitet policore, dhe prokurori i shtetit që po hetojnë rastin.

Metro do iu mbaj të informuar për tjera detaje…/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë