Loading…

Aksidenti i çuditshëm: Kamioni u ngjit në kulmin e shtëpisë

  • 12/09/2019 | 13:12

Aksidenti i çuditshëm: Kamioni u ngjit në kulmin e shtëpisë

Në Alban të Ontario, një kamion është përfshirë në një incident të paprecedent, teksa gjatë udhëtimit të tij humbi ekuilibrin duke dalë nga rruga, trasnmeton Gazeta Metro.


Përplasje me një grumbull dheu shkaktoi tronditje të mjetit, i cili u ngjit në majën e një shtëpie aty pranë. Në shtëpi, në momentin e aksidentit nuk kishte njeri, ndërsa shoferi 24 vjeçar ka shpëtuar pa lëndime, por mënyra e “ngjitjes” së kamionit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë