Loading…

Aksidenti i frikshëm: Dalin fotot e fëmijës dhe babait që humbën jetën në ‘Rrugën e Kombit’

  • 27/12/2021 | 19:36

Aksidenti i frikshëm: Dalin fotot e fëmijës dhe babait që humbën jetën në ‘Rrugën e Kombit’

Dy viktima dhe dy të plagosur është bilanci i aksidentit tragjik në Rrugën e Kombit pasditen e kësaj të hëne.


Syri.net sjell fotot e familjes që u aksidentua. Babai Shkurt Prenga dhe djali i tij 3-vjeçar ndërruan jetë në vend.

E plagosur rëndë ka mbetur nëna e të miturit, Fabiola Prenga, e cila ndodhet në reanimacionin e spitalit të Traumës në Tiranë.

Automjeti tip ‘Opel’ me të cilin familja po udhëtonte, u përplas me një ‘Benz’ i cili më pas u përfshi nga flakët.

Gjithashtu, edhe drejtuesi i ‘Benzit’ ka pësuar lëndime të rënda. Edhe ai ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Aksident në Rrugën e Kombit, pamje të frikshme: Mbajtësja e fëmijës që vdiq përfundon në rrugë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë