Loading…

Aksidenti i rëndë në Gjakovë, 4 të lënduar (Video)

  • 16/03/2017 | 15:32

Aksidenti i rëndë në Gjakovë, 4 të lënduar (Video)

Katër pasona kanë marrë lëndime trupore nga një aksident i cili ka ndodhë para pak minutash në rrugën transit në Gjakovë. Dy nga ta janë në gjendje të rëndë shëndetësore si dhe janë duke u trajtuar në spitalin rajonal të Gjakovës.


Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, zëdhënësja në rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj.

“Mund të ju konfirmoj se një aksident trafiku ka ndodhur në Gjakovë, ku si pasojë kanë mbetur katër të lënduar. Dy nga ta janë në gjendje më të rëndë shëndetësore”, ka thënë Podrimaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë