Loading…
Aksidentohen disa vetura në Prishtinë
  • 11/10/2018 | 17:03

Aksidentohen disa vetura në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më herët në Prishtinë.


Sipas një dëshmitari, në lagjen “Kodrën e Trimave” në një aksident janë përfshirë tri vetura.

Nuk dihet për të lënduar, veçse janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës i janë përgjigjur menjëherë këtij rasti dhe të njëjtit janë marr me shikimin e rrethanave që karakterizojnë këtë aksident.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë