Loading…
Aksidentohet aktori i famshëm |FOTO
  • 10/07/2018 | 11:31

Aksidentohet aktori i famshëm |FOTO

George Clooney ka pësuar një aksident nw Sardina tw Italisw, ylli i Hollywoodit është lënduar pasi që motori i tij është përplasur me një Mercedes, transmeton gazetametro.net


Aktori 57 vjeçar është dërguar në spital pasi që një makinë është përplasur me motorin e tij me të cilin ai po shkonte për të gjiruar filmin e ri.

Sipas raportimeve, Clooney ishte rruges për të gjiruar filmin e ri në ishullin italian kur motori i tij e ka goditur një makinë e cila sipas dëshmitarëve “u kthye papritur” dhe aktori nuk e ka parë.

Pas aksidentit, aktori është dërguar në emergjencë në spitalin John Paul II dhe gjendja e tij besohet të jetë e mirë.

Clooney po qëndron me familjen e tij në bregdetin mesdhetar në mënyrë qe ai të kalojë kohë me ta dhe të punojë në serialin e tij, Catch 22./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë