Loading…

Aksidentohet aktori i njohur kosovar

  • 02/05/2021 | 15:27

Aksidentohet aktori i njohur kosovar

Sot në mesditë, aktori i njohur Muhamed Arifi është përfshirë në një aksident trafiku.


Ngjarja ka ndodhur në një prej akseve më të frekuentuara të kryeqytetit.

Është ka publikuar një fotografi e aktorit të serialit Fara e flliqt teksa pret policinë pas aksidentit që ka shkaktuar pak trafik.

Fatmirësisht, aksidenti ka qenë pa pasoja dhe vetëm me dëme të lehta materiale në veturat e përfshira në këtë ndeshje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë