Loading…

Aksidentohet aktori i njohur shqiptar, kjo është gjendja e tij

  • 12/11/2021 | 15:35

Aksidentohet aktori i njohur shqiptar, kjo është gjendja e tij

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Gazment Paja është aksidentuar në rrugën e Kavajës në Tiranë. Ai ka qenë duke lëvizur me një motomjet në momentin që është përplasur.


Aktori ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, policia po punon për zbardhjen e plotë në ngjarjes.

Me datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë