Loading…

Aksidentohet Atdheu i Përputhen: Dalin pamjet e veturës së tij

  • 07/10/2021 | 21:57

Aksidentohet Atdheu i Përputhen: Dalin pamjet e veturës së tij

Disa foto të ardhura pranë redaksisë së “NewsBomb” tregojnë qartë se një prej drejtuesve të mjetit është ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xheravina.


Nga informacionet paraprake mësohet se ka qenë mjeti ngjyrë gri ai i cili ishte duke dalë nga parkimi dhe përplasi automjetin të tipit “Audi” që i përket ish-konkurrentit të “Përputhen” Atdheut.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë