Loading…

Aksidentohet Donald Trump

  • 14/05/2019 | 22:13

Aksidentohet Donald Trump

Eskorta e presidentit Donald Trump është përfshirë në një aksident rrugor, gjatë ditës së sotme, transmeton Gazeta Metro.


Siç bëhet e ditur, në aksident janë përfshirë 4 motoçikleta të eskortës së presidentit, të cilët përveç dëmeve, ngasësit nuk kanë pësuar lëndime.

Lajmin e ka konfirmuar edhe Shtëpia e Bardhë përmes një deklaratë, të cilët njoftuan se presidenti Trump dhe limozina e tij nuk kanë pësuar asnjë lëndim.

Mediat e huaja kanë provuar të marrin përgjigje nga Shërbimi Sekret, por këta të fundit nuk kanë dhënë asnjë deklaratë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë