Loading…

Aksidentohet me veturë gazetari i njohur shqiptar

  • 14/11/2021 | 18:56

Aksidentohet me veturë gazetari i njohur shqiptar

Drejtori i News 24 Robert Rakipllari , është aksidentuar me makinë.


Ngjarja ka ndodhur pak më minuta më parë në Rrugën e Rinasit.

Burime nga vendngjarja i thanë CNA.al se ai ka goditur një mjet tjetër nga pas.

Paraprakisht nuk raportohet për pasoja në njerëz por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë që si pasojë e aksidentit janë shkaktuar probleme me trafikun drejt Aeroportit “Nënë Tereza”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë