Loading…

Aksidentohet një veturë me një motoçikletë në Prishtinë (Foto)

  • 28/03/2017 | 23:31

Aksidentohet një veturë me një motoçikletë në Prishtinë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh të menza e studentëve në Prishtinë, të përfshira janë një veturë dhe një motoçikletë.


Në fotografitë të dërguara nga një lexues i Gazetës Metro shihet se aksidenti ka qenë mjaft i rëndë, e sidomos motoçikleta e cila është thuajse tërësisht e demoluar.

Drejtuesi i motoçikletës është dërguar për ndihmë mjekësorë në QKUK, mirëpo ende nuk dihet më shumë për gjendjen e tij.

Personat që kanë qenë në veturë duket se nuk kanë marrë lëndime të rënda, por vetura ka pësuar dëmtime.

Për më shumë shikoni fotografitë e dërguara në redaksinë e Gazetës Metro.

1

3

4

5

7

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë