Loading…

Aksion i madh i Doganës dhe Policisë në Mitrovicë e Malishevë

  • 22/02/2017 | 10:14

Aksion i madh i Doganës dhe Policisë në Mitrovicë e Malishevë

Dogana e Kosovës në bashkëpunim me Policinë kanë realizuar një operacion bastisjeje, me ç’rast kanë  arritur të arrestojnë disa persona dhe të konfiskojnë edhe mall të kontrabanduar.


Këtë për gazetametro.net e kanë konfirmuar burime të Policisë së Kosovës në Mitrovicë.

Siç thonë burimet, ka të arrestuar, por akoma nuk është raportuar numri i saktë i tyre. Gjithashtu, policia ende nuk jep detaje për mallrat që ka konfiskuar.

Një operacion i ngjashëm Dogana e Policia e kanë realizuar edhe në Malishevë, e që lidhet po me kontrabandim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë