Loading…
Aksion i madh i Policisë, arrestohen 21 persona
  • 14/06/2018 | 10:32

Aksion i madh i Policisë, arrestohen 21 persona

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme (e mërkurë), ka arrestuar 21 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.


Siç njofton Policia, arrestimet janë kryer në të gjitha rajonet  e vendit dhe për të njëjtat është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhërin e këtij të fundit, dhjetë nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa pjesa tjetër(11) janë liruar me procedurë të rregullt./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë