Loading…

Aksion i madh i policisë, 360 të arrestuar në Serbi

  • 16/07/2017 | 13:32

Aksion i madh i policisë, 360 të arrestuar në Serbi

Policia e Serbisë ka ndërmarr sot një aksion të madh në të cilën ka arrestuar 360 persona.


Ndërsa operacioni “Ares” është konfirmuar nga ministri i brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq.

Sipas ministrit Stefanoviq, policia ka qenë në përcjellje të një rrjeti të gjerë kriminal në të gjithë vendin i cili sot ka rezultuar me arrestimin e më se 360 personave për vepra të ndryshme penale, shkruan b92.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë