Loading…

Aksion policor në disa rajone të Kosovës

  • 21/12/2016 | 11:48

Aksion policor në disa rajone të Kosovës

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion të gjerë në nivel vendi. Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënesi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i cili ka thënë se aksioni zhvillohet në disa rajone të Kosovës.

“Mund të ju konfirmojmë se Policia e Kosovës me njësitet e saja relevante, në disa rajone të Kosovës është duke e realizuar një operacion policor”, ka thënë Hoxhaj.

Ndërsa ka theksuar se detajet shtesë lidhur me këtë operacion policor do të jepen pas përfundimit të aksionit./gazetametro.net

 

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë