Loading…
Aktakuzë: Seks në këmbim të notës
  • 19/03/2018 | 19:58

Aktakuzë: Seks në këmbim të notës

Emisioni “Frontal” i televizionit T7 ka sjell sonte një lajm ekskluziv: Prokuroria ka ngritur aktakuzë ndaj ish-Ministrit të Arsimit Rexhep Osmani. Ai akuzohet se ka ngacmuar seksualisht studenten e tij. Mësoni edhe kush është profesori tjetër që kishte kushtëzuar studenten e tij për një notë kaluese në shkëmbim të seksit.


“Frontal” është magazina informative e televizionit T7 që do të transmetohet çdo natë në orën 19:30 nga e hëna në të premte.

Sonte emisioni ka zbuluar se Prokuroria e Shtetit ka ngritur aktakuzë ndaj ish-Ministrit Kosovar të Arsimit, Rexhep Osmanit për ngacmim seksuale ndaj studentes së tij.

Mësoni për ditën dramatike kur studentja kishte hyrë në zyrën e Osmanit; çfarë i kishte bërë ai asaj dhe çfarë kishte ndodhur në oborrin e Fakultetit të Edukimit.

Po ashtu mësoni se cili profesor i Universitetit të Prizrenit e kishte kushtëzuar studenten e tij se nuk do t’i vë notë kaluese, nëse nuk e kalon natën me të në një motel.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë