Loading…

Aktivistet e kësaj partie i hodhën letra në fytyrë kryeministrit Hoti: Pamje nga momenti

  • 16/09/2020 | 11:33

Aktivistet e kësaj partie i hodhën letra në fytyrë kryeministrit Hoti: Pamje nga momenti

Kryeministrit Avdullah Hoti i është ndërprerë fjala me të nisur në aktivitetin e KDI’së ku ishte i ftuar për dialogun.


Kanë qenë Natyra Kuçi dhe Teutë Rrusta nga PSD që kanë hedhur fletushka dhe me anë të bilbilave ia kanë ndërprerë fjalën atij.

Ato i janë drejtuar Hotit se nuk po ndërmerr asgjë për të luftuar dhunën ndaj grave.

“As edhe një fjalë të vetme për dhunën ndaj grave nuk po e thoni. Gratë po rrezikohen në shtëpitë e tyre nga burrat. Çdo ditë po vritet nga një grua…” është dëgjuar duke thënë njëra nga aktivistet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë