Loading…
Aktori De Niro e shau Trump’in, ky i fundit ia kthen edhe më keq
  • 13/06/2018 | 16:21

Aktori De Niro e shau Trump’in, ky i fundit ia kthen edhe më keq

Vetëm para pak ditëve, një ndër aktorët më të mirë të Hollywood’it, me të dalë para mikrofonit për të folur në një ngjarje, filloi fjalimin e tij duke sharë presidentin amerikan.


“Do të them vetëm një gjë – F**k Trump”, tha De Niro.

Mirëpo, në një reagim aspak të befasishëm, presidenti amerikan ia ktheu aktorit edhe më keq në një postim në rrjetin social, Twitter, transmeton gazetametro.net

Trump reagoi duke thënë se De Niro është një individ me IQ shumë të ulët i cili ka marrë goditje të njëmendta nga boksierë të vërtetë në filmat e tij.

“Robert De Niro, person me IQ shumë të ulët, ka marrë goditje të fuqishme në kokë nëpër filma nga boksierë të vërtetë”, tha Trump. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë