Loading…
Aktori i Kuvendit imiton Veselin, deputetët shpërthejnë në gaz
  • 04/06/2018 | 12:16

Aktori i Kuvendit imiton Veselin, deputetët shpërthejnë në gaz

Kuvendi i Kosovës me mëngjes filloi seancën, e në kohën për debat ka ndodhur një moment mjaft interesant.


Deputeti i Vetëvendosjes, Adem Mikullovci, aktor e që është më i moshuari në Kuvend i bëri të gjithë të qeshnin.

Imitoi Kadri Veselin dhe i kërkoi të lexonte më ngadalë, e Veseli u pajtua me të.

Të qeshurat nuk patën të ndalur në Kuvend.

“…………….epo fola sikur je kryetar, shumë shpejt po lexoni, s’po ju kuptojmë. Nuk e di çka po folni, nuk e di çka po votoj”, ka deklaruar Mikullovci.

“Unë jam i gëzuar, se u frikësova fillimisht mos nuk je mirë, por ma bane me dije që unë nuk qenkam mirë. Faleminderit shumë. Ke të drejtë plotësisht, do të shkoj më ngadalë”, ka deklaruar Veseli, e për disa çaste nuk mundi të vazhdonte, teksa për disa minuta nuk mundi ta ndal gazin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë