Loading…

Aktori i njohur diagnostifikohet me kancer, sëmundja e tij është në fazën e katërt

  • 15/01/2021 | 16:16

Aktori i njohur diagnostifikohet me kancer, sëmundja e tij është në fazën e katërt

Aktori i famshëm Dustin Diamond është diagnostifikuar së fundmi me sëmundjen e kancerit.


Aktori i njohur i “Saved by The Bell”, u sëmur javën e kaluar ku u diganistifikua me sëmundejn e egër të kancerit, e cila fatkeqëisht tek aktori ka përparuar pasi është në fazën e katërt të saj.

Roger Paul, përfaqësuesi i tij, tha se aktori po pret për detaje të mëtejshme.

“Ai po bën kimoterapi kështu që do jetë të paktën për një javë në një spital në Florida. Deri në javën e ardhshme, ne do të kemi një kuptim shumë më të mirë të ashpërsisë së gjendjes së tij dhe çfarë trajtimesh do t’i duhen në mënyrë që ai të jetë i qetë,” tregoi Roger Paul.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë